Poznaj nasz zespół specjalistów

Klaudia Kwiatkowska

Podolog

Podologia to moja pasja! Uwielbiam pracować z pacjentami, przynosić ulgę w bólu, znajdować rozwiązania problemów ze stopami czy zadbać o wygląd stóp. Jestem podologiem z doświadczeniem, który dba o komfort i dobro pacjenta.

Ewa Michałka

Podolog

Kosmetologia i podologia od zawsze były moją największą pasją. Praca z ludźmi, pomaganie innym w pozbyciu się różnych schorzeń czy defektów sprawiają mi ogromną satysfakcje i radość. Cały czas poszerzam swoją wiedzę w zakresie podologii, aby jak najlepiej pomoc każdemu pacjentowi. 

Łukasz Najmowicz

Fizjoterapeuta

Jestem fizjoterapeutą z pasji jak i wykształcenia. Jako miłośnik anatomii i fizjologii człowieka od zawsze chciałem nieść pomoc innym przez poprawianie ich sprawności oraz zmniejszenie uporczywego bólu.

Adrianna Polus

Podolog

Jestem licencjonowanym kosmetologiem, absolwentką Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Ukończyłam kursy podologiczne, aby rozwijać swoją pasję jaką jest Podologia. Ciągle zgłębiam swoją wiedzę w tej dziedzinie, aby jak najskuteczniej prowadzić terapię. W tym zawodzie najbardziej podoba mi się to, że mogę pomagać innym. Jestem również osobą aktywną fizycznie, więc wiem, ile nieraz nasze stopy muszą znosić.

Karolina Romańska

Podolog - Specjalista badania chodu

Podologia jest moją pasją. Już w wieku nastoletnim wybierając kierunki studiów wiedziałam, że to właśnie dbanie o zdrowie, estetykę i stabilność stóp jest moim powołaniem. Zaczynając od podstawowego zabiegu podologicznego, a na badaniu chodu i projektowaniu wkładek kończąc. Do każdego wykonanego zabiegu i badania podchodzę z otwartym umysłem, natomiast do każdego pacjenta indywidualnie. Z każdym dniem poszerzam zakres swojej wiedzy i umiejętności z uśmiechem na twarzy.

Marta Siemińska - Ciesnowska

Podolog - Specjalista badania chodu

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, licencjonowanym kosmetologiem, dyplomowanym podologiem. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, by zapewnić skuteczna terapie. Podologia jest moją pasją i do mojej pracy podchodzę z należyta starannością i dbałością o dobro pacjenta.
Przeprowadzam zabiegi takie jak pedicure leczniczy, analizuje zmiany skórne oraz rozpoznaję i usuwam odciski, modzele. Specjalizuję sie w leczeniu wrastających paznokci, ortonyksji, leczeniu brodawek wirusowych, opracowywaniu paznokci urazowym lub zmienionych chorobowo oraz w innych dziedzinach podologii. Dużą satysfakcję w pracy podologa daje mi rozwoj i mozliwosc nabierania nowych doświadczeń, aby z sukcesem prowadzić terapie.

Wiktoria Skrzeczyńska

Technik ortopeda

Moja praca to moje powołanie! Każdego dnia staram się jak najbardziej pomóc moim pacjentom. Do wykonywanych badań chodu podchodzę bardzo indywidualnie i w 100% skupiam się na znalezieniu najlepszego rozwiązania. Moment w którym pacjenci wracają z uśmiechem na twarzy jest dla mnie najlepszym wynagrodzeniem.

Agata Spiczak Brzezińska

Podolog

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, licencjonowanym kosmetologiem, dyplomowanym podologiem. Odbyłam szereg szkoleń uprawniających mnie do wykonywania zawodu Podologa. Kosmetologia jak i Podologia są moją pasją. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i z odpowiedzialnością w taki sposób, by zapewnić skuteczną i bezpieczną terapię. Każda stopa i każdy typ urody potrzebuje specjalnej i odpowiednio dobranej opieki. Największą satysfakcję przynosi mi widok zadowolonych pacjentów, to on daje mi by móc codziennie pomagać, a także pogłębiać swoją wiedzę oraz doświadczenie.

Joanna Uszpulewicz

Podolog

Ukończyłam w 2011r. z tytułem kosmetologa Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na Wydziale Zamiejscowym w Gdyni. W ramach w/w licencjatu posiadam również specjalność z podologii, która jest moją pasją – co pozwala mi łączyć przyjemne z pożytecznym. Prywatnie interesuję się zdrowym stylem życia, z czym także łączy się mój zawód. Empatia z delikatnością w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu podologii mają dla mnie ogromne znaczenie – dlatego indywidualne podejście ze zrozumieniem, każdej osoby jest dla mnie priorytetem.

Veronika Yaroshenko

Podolog

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, specjalistą ds. Podologii. Podologia jest moją pasją. Według mnie holistyczne podejście do zdrowia pacjenta jest bardzo ważnym aspektem w procesie terapii. Specjalizuję się w terapii wrastających paznokci, paznokci zmienionych chorobowo, brodawek wirusowych, infekcji grzybiczych, profilaktyce stopy cukrzycowej oraz innych dziedzinach podologii. Duży nacisk kładę na rozwój, aby móc prowadzić skuteczną terapię. Podejmuję się ciężkich przypadków. O nasze stopy trzeba dbać, ponieważ noszą Nas całe życie 🙂

Umów się na wizytę

Skontaktuj się w wygodny dla Ciebie sposób.

Co mówią nasi klienci?

beauty-woman-face-portrait-beautiful-model-girl-with-perfect-fresh-clean-skin.jpg
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
Anna
portrait-of-male-model-wearing-sunglasses.jpg
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
Jan