Obuwie medyczne PAPS

Obuwie medyczne PAPS

Twoje stopy zasługują na profesjonalne obuwie medyczne. Postaw na PAPS – zdrowe produkty zapewniające wysoki komfort noszenia. Przedstawiamy zaawansowane buty medyczne przygotowane z myślą o personelu medycznym, osobach z problemami ortopedycznymi czy pracujących wiele godzin w pozycji stojącej. Wypróbuj jakość PAPS – nie zamienisz ich na inne!

Czym są buty medyczne PAPS?

Buty PAPS to wyrób medyczny, co potwierdza klasa I wg reguły 1 na podstawie obowiązujących w UE norm i rozporządzeń. Do produkcji profesjonalnego obuwia medycznego wykorzystano następujące technologie wspomagające zdrowie stóp:

 • Footform – termoformowany filc i sztywna podeszwa sprzyjają stabilności normalnej oraz szerokiej stopy i ustalonej pozycji dużego palca.
 • Fitform – bliźniacza technologia stworzona dla wąskich stóp.
 • Profilowaną wkładkę 3D – amortyzuje nacisk podczas chodzenia po twardym podłożu, zapewniając ulgę i relaks nawet w czasie wielogodzinnej pracy „na nogach”.
 • Filc wełniany wzmocniony włóknami poliestrowymi.
 • Możliwość modyfikacji pod kątem indywidualnych potrzeb.

Dzięki wykorzystaniu powyższych technologii obuwie medyczne pozwala zapomnieć o obrzękach, bólu i dyskomforcie podczas chodzenia.

Medic Paps
Obuwie medyczne

Dla kogo przeznaczone jest obuwie medyczne PAPS?

Zależy Ci na komforcie i zdrowiu swoich stóp? PAPS to obuwie przygotowane z myślą o Twoich potrzebach. Sięgają po nie osoby cierpiące z powodu:

 • płaskostopia;
 • cukrzycy;
 • haluksów;
 • powikłań pourazowych.

Obuwie medyczne PAPS to doskonały wybór dla personelu medycznego i osób pracujących w pozycji stojącej (w branży health&beauty, sektorze usługowym czy w zespołach utrzymania czystości). Nie musisz odczuwać dyskomfortu, by korzystać z butów medycznych – wystarczy, że zależy Ci na zdrowiu swoich stóp.

Co daje obuwie PAPS dla stóp?

Korzyści z noszenia obuwia medycznego PAPS są widoczne w wielu sytuacjach. Przede wszystkim, buty te wyposażono w specjalistyczne wkładki 3D, które wspierają prawidłowe ułożenie stopy podczas codziennego chodzenia. Sprawdzają się więc nie tylko w przypadku profilaktyki i leczenia chorób ortopedycznych, ale też w redukowaniu obciążenia stawów.

Obuwie PAPS wykonano z materiałów sprzyjających cyrkulacji powietrza. Producent wykorzystuje naturalne skóry owcze z dodatkami, które redukują powstawanie nieprzyjemnych zapachów i infekcji grzybiczych.

Warto też wspomnieć o technologii Antypoślizg PRO. Zastosowanie profesjonalnych materiałów na podeszwie (technologie wojskowe i alpinistyczne) sprzyja pewności przy stawianiu każdego kolejnego kroku. Nie ma przy tym większego znaczenia, po jakiej powierzchni chodzisz – profesjonalne obuwie medyczne PAPS zapewni Ci bezpieczeństwo i komfort.

Takie wkładki polecane są również sportowcom lub osobom, które na co dzień podejmują intensywną aktywność fizyczną. Wkładki ortopedyczne zapewniają optymalną amortyzację i odpowiednie podparcie podczas wykonywania ćwiczeń oraz przenoszenia ciężarów, dzięki czemu można zmniejszyć ryzyko wystąpienia kontuzji. Dodatkowo wkładki mogą przyczynić się do zredukowania wad postawy, które często biorą swoje źródło właśnie od stóp. Pozwalają one odpowiednio rozłożyć ciężar ciała, co odciąża kręgosłup oraz kolana.

Obuwie medic Paps
Paps medic

Obuwie PAPS przeznaczone dla personelu medycznego

Personel medyczny to wyjątkowa grupa zawodowa, która korzysta z butów PAPS każdego dnia. Tego rodzaju obuwie medyczne spełnia idealnie potrzeby osób pracujących w służbie zdrowia. To wszystko dzięki:

 • amortyzacyjnej i antypoślizgowej podeszwie;
 • wkładce 3D dla optymalnego ułożenia stopy;
 • materiałom sprzyjającym cyrkulacji powietrza;
 • estetyce wykonania;
 • łatwości utrzymania w czystości.

Rodzaje obuwia PAPS

Profesjonalne obuwie medyczne PAPS jest zaprojektowane pod kątem indywidualnych potrzeb użytkowników. Dlatego nie ma jednego uniwersalnego modelu, który spełniałby wszystkie oczekiwania jednocześnie. W kategorii produktów znajdziesz następujące warianty butów medycznych:

PAPS Medic

Przeznaczone zwłaszcza dla personelu medycznego i wyposażone we wszystkie dostępne technologie PAPS. Dzięki specjalistycznym wkładkom 3D, antypoślizgowej podeszwie i oddychającym materiałom sprawdzają się w szpitalach, prywatnych gabinetach lekarskich czy domach opieki.

PAPS Sandals

Modele PAPS Sandals stawiają na lekką konstrukcję, przewiewność i regulowane paski. Świetnie sprawdzają się w lecie oraz w przypadku osób, których stopy mają tendencję do nadmiernego pocenia się. Zawsze świeże i zachowujące swoje właściwości bez względu na miejsce noszenia.

PAPS Kids

To propozycja skierowana do dzieci, które wymagają stabilnego obuwia o właściwościach korekcyjnych. Świetny design dostosowany do oczekiwań najmłodszych zachęca do korzystania z nich w pomieszczeniach i na zewnątrz.

PAPS Basic

Proste, lekkie i wykonane z naturalnych materiałów sprawdzają się w codziennych zastosowaniach zwłaszcza do chodzenia wewnątrz pomieszczeń.

PAPS Classic

Zaawansowane obuwie medyczne wykorzystujące niemal wszystkie dostępne technologie. Mogą posłużyć do codziennego noszenia również na zewnątrz dzięki konstrukcji zamkniętej. Antypoślizgowa podeszwa sprawdzi się nawet na śliskim podłożu.

PAPS Tradicional

Idealna propozycja dla osób ceniących wyjątkowy komfort, wygodę i klasykę w jednym. Zastosowanie owczej skóry i naturalnego filcu sprawia, że każdy krok jest przyjemny. To niezwykle trwałe i eleganckie buty medyczne do codziennych zastosowań – również w pracy.

PAPS Lady

Wyjątkowo stylowe, wygodne i stworzone dla kobiecych smukłych stóp. Zapewniają wsparcie ortopedyczne i jednocześnie spełniają wysokie oczekiwania estetyczne.

Obuwie ortopedyczne PAPS

Pozwól swoim stopom odpocząć i zadbaj o nie z profesjonalnym obuwiem medycznym PAPS. Poznaj wszystkie modele i wybierz produkt dopasowany do swoich potrzeb.

Obuwie Paps